Aromar4car Producent zapachów samochodowych reklamowych

aroma4car zapachy samochodowe Zawieszki-zapachowe.pl oraz Aroma4car.pl to strony należąca do marki Aroma4Car, natomiast marka ta należy do spółki Braden. Aromar4car  jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości gadżetów reklamowych, takich jak zawieszki zapachowe do samochodów. Z marką współpracują przede wszystkim te firmy, które w sposób przemyślany podchodzą do perspektywicznie (długofalowo) rozumianej strategii marketingowej i tym samym, dążą do skutecznego wzmocnienia swej kampanii reklamowej za pomocą zaskakujących, niedrogich, a jednocześnie solidnie wykonanych gadżetów reklamowych.

 

Wieloletnie doświadczenie i koncentracja na potrzebach klienta, to misja marki Aroma4Car i serwisu zawieszki-zapachowe.pl

 

Firma jest znana na rynku z rzetelnego podejścia do klienta, wynikającego z długoletniego (ponad 16 lat) doświadczenia. Zawsze dba o krótki czas realizacji – pierwsze zawieszki zapachowe klient otrzymuje już po kilkunastu dniach od złożenia zamówienia. Wcześniej jednak potencjalny kontrahent może liczyć na kompleksową opiekę firmy Aroma4Car, która zaczyna się w momencie sprecyzowania potrzeb klienta. Pomoże w tym wspólne opracowanie formuły (wygląd, kształt, profil zapachowy, forma graficzna) gadżetu, tak by, przyszłe zawieszki zapachowe w pełni zadowalały klienta, dążącego za ich pomocą do uwypuklenia tego specyficznego kanału marketingowego. Klienci mogą liczyć nie tylko na umieszczenie na zawieszkach dostarczonego przez siebie gotowego wzorca, lecz także na wypracowanie projektu na podstawie sugestii firmowych designerów oraz wskazówek zamawiającego.

 

 

Zawieszki zapachowe ze strony zawieszki-zapachowe.pl – świetny sposób na zintensyfikowanie kampanii reklamowej

Wśród szerokiego grona gadżetów niezbędnych w dzisiejszych czasach, by pobudzić ów najskuteczniejszy kanał marketingowego przekazu, jakim jest reklama, zawieszki reklamowe spełniają rolę szczególną. Przy względnie niskich kosztach (koszt jednego kubka z reklamowym mottem lub logiem firmy, to około dziesięć zawieszek), tym niewielkim gadżetem jesteśmy w stanie dotrzeć do nieporównanie większej liczby potencjalnych klientów. Poza tym, zawieszki zapachowe są bardziej elastyczne w dystrybucji w interesującej nas niszy rynkowej, bowiem istnieje więcej pól ich wykorzystania. Zawieszki zapachowe są łatwe w przekazie, gdy zechcemy rozdawać je na targach branżowych, idealne do dołączenia do firmowej korespondencji tradycyjnej lub z katalogami firmowymi leżącymi w biurze obsługi klienta.

 

Nasze realizacje